Dlaczego my? ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ ▶Sprawdź jak możesz stworzyć własne oprogramowanie.

Jesteśmy młodą firmą, którą stworzyli ludzie z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży IT. Mamy dużą wiedzę merytoryczną zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. Po wielu latach pracy postanowiliśmy połączyć nasze siły i stworzyć nową jakość – jakość ITM.

Nasz cel

Głównym celem jest dostarczanie oprogramowania wspomagającego zarządzanie informacją, zarządzanie jakością oraz projektowanie i budowanie systemów zgodnie ze specyficznymi wymaganiami organizacji. Biuro

Realizowane przez nas projekty mogą obejmować:

  • oprogramowanie zaprojektowane i wykonane przez ITM
  • pomoc praktyczną i merytoryczną
  • integrację oprogramowania z oprogramowaniem stosowanym w organizacji lub z oprogramowaniem firm trzecich
  • integracja i oprogramowanie urządzeń i maszyn
  • indywidualne wymagania informatyczne zleceniodawcy

Czego dokonaliśmy

Nasze rozwiązania funkcjonują w wielu firmach, zarówno małych jak i dużych, korporacyjnych na terenie całej Polski. Jesteśmy twórcami platformy Quality Management System (QMS), którą systematycznie rozwijamy, usprawniając ją o dodatkowe moduły umożliwiający szybkie i skuteczne wspomaganie obszarów wymagających zinformatyzowania.

Jesteśmy niestandardowi

Sprawdzamy się w niestandardowych i specyficznych rozwiązaniach, w których ważne jest nie tylko oprogramowanie, ale również integracja z zewnętrznymi urządzeniami i systemami oraz wiedza teoretyczna i praktyczna. Jest więc oczywiste, że do naszych klientów podchodzimy indywidualnie; każdemu z nich dopasowujemy tak nasze programy, by były „uszyte” na miarę jak garnitur od znakomitego krawca. Cechuje nas podejście projektowe: zadanie rozumiemy jako zbiór zagadnień do rozwiązania, czyli projekt.